Добра кава цукру не потребує

З цієї думки почалась історія Альтернативної Кави 7 років тому. Два майбутні засновники АК якраз були тоді в Одесі. Іван приготував собі каву, а Свят вперше побачив v60, і зацікавився, як це смакує.

Іван пригостив Свята, проте наполягав, аби той не додавав туди цукру за звичкою.

— Спочатку спробуй — каже.

Свят спробував. Salvador SHG від «Фунта Кави» — перша кава в його житті, до якої він міг дати цукру, але не захотів.

Згодом ці зерна з’явились в першому кіоску Альтернативної Кави на Площі Ринок 2014 року.

Додавати цукор до кави 500 років тому було необхідно, бо кава була надто гіркою і радше неприємною на смак пересічному європейцю. Там на той час тільки-но встигли до чаю звикнути. З цукром чорна міцна кава не ставала смачнішою, але принаймні її можна було пити.

З того часу все змінилось. Зокрема, змінилась кава. Тепер ми знаємо, що кава — це солодкий фрукт, смак якого залежить від багатьох чинників: сорту, ґрунту, клімату, обробки й кількості уваги, яку приділяють процесу окремі його учасники.

В Альтернативній Каві ми для вас готуємо каву, якій приділяють максимум уваги на всіх етапах виробництва — від вирощування та обробки врожаю до обсмажування й заварювання. Спробуйте:

☕️Кава з Кенії смакуватиме як ягідний компот.

☕️Ефіопська має приємний квітковий аромат та фруктовий посмак.

☕️ Кава з Гондурасу відчуватиметься схожою на легке фруктове вино.

Тож наступного разу перед тим, як додавати до напою підсолоджувач, спробуйте спочатку без нього. Сфокусуйтесь, приділіть увагу тому, що ви п’єте. Нагородою вам буде різноманіття.